Adrese
Latvijas Universitātes “Zinātņu māja”
Jelgavas iela 3
Rīga, LV-1004

E-pasts: asi@lu.lv
Telefons: +371 67 033 848
Facebook: @ASInstituts
Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Inga Šīrante institūta direktore inga.sirante@lu.lv Jelgavas iela 3 645.
Līga Zeltiņa vecākā lietvede liga.zeltina@lu.lv Jelgavas iela 3 645.
Elīna Vrubļevska projekta vadītāja elina.vrublevska@lu.lv Jelgavas iela 3 645.
Annija Lūcija Frīdmane sabiedrisko attiecību speciāliste annija_lucija.fridmane@lu.lv Jelgavas iela 3 645.

 

Laboratorijas vadītājs - Dr. Arnolds Ūbelis 

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Arnolds Ūbelis vadošais pētnieks arnolds.ubelis@lu.lv    
Aigars Apsītis pētnieks aigars.apsitis@lu.lv    
Vidvuds Zigismunds Beldavs eksperts vidvuds.beldavs@lu.lv    
Dina Bērziņa pētniece dina.berzina@lu.lv Jelgavas iela 3 644.
Uldis Bērziņš vadošais pētnieks uldis.berzins@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Jānis Blahins pētnieks janis.blahins@lu.lv    
Armans Bžiškjans zinātniskais asistents armans.bziskjans@lu.lv    
Jānis Kļaviņš inženieris janis.klavins@lu.lv     
Staņislavs Krakops stikla pūtējs stanislavs.krakops@lu.lv    
Kaspars Mičulis vadošais pētnieks kaspars.miculis2@lu.lv    
Viesturs Silamiķelis pētnieks viesturs.silamikelis@lu.lv    
Aleksandrs Švarcs zinātniskais asistents aleksandrs.svarcs@lu.lv    

 

Laboratorijas vadītājs - Dr. Atis Skudra

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Atis Skudra vadošais pētnieks atis.skudra@lu.lv Jelgavas iela 3 646.
Anda Ābola pētniece anda.abola@lu.lv Jelgavas iela 3 646.
Kristiāna Rancāne laborante kr15048@lu.lv Jelgavas iela 3 646.
Madara Ziņģe pētniece madara.zinge@lu.lv Jelgavas iela 3 646.
Nataļja Zorina pētniece (Dr.) natalja.zorina@lu.lv Jelgavas iela 3 646.

Laboratorijas vadītājs - prof. Jānis Spīgulis

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Jānis Spīgulis vadošais pētnieks janis.spigulis@lu.lv Jelgavas iela 3 607.
Alise Aglinska laborante alise.aglinska@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Anastasija Caica zinātniskā asistente anastasija.caica@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Evija Cibuļska laborante evija.cibulska@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Oskars Čiževskis zinātniskā asistenta p.i. oskars.cizevskis@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Blaž Cugmas vadošais pētnieks blaz.cugmas@lu.lv Jelgavas iela 3 607.
Laura Dambīte laborante laura.dambite@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Andris Grabovskis vadošais pētnieks andris.grabovskis@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Ilona Kuzmina vadošā pētniece ilona.kuzmina@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Edgars Kviesis-Kipge vadošais pētnieks edgars.kviesis-kipge@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Marta Laņģe pētniece marta.lange@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Ilze Ļihačova vadošā pētniece ilze.lihacova@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Aleksejs Ļihačovs vadošais pētnieks aleksejs.lihacovs@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Vanesa Lukinsone vadošā pētniece vanesa.lukinsone@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Anna Maslobojeva zinātniskā asistente anna.maslobojeva@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Ilze Ošiņa pētniece ilze.osina@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Emīlija Vija Ploriņa zinātniskā asistente emilija_vija.plorina@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Uldis Rubīns vadošais pētnieks uldis.rubins@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Anitra Zīle laborante anitra.zile@lu.lv Jelgavas iela 3 605.
Stīvens Zoļins laborants stivens.zolins@lu.lv Jelgavas iela 3 605.

Laboratorijas vadītājs - Dr. Jānis Alnis

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Jānis Alnis vadošais pētnieks janis.alnis@lu.lv Jelgavas iela 3 642.
Aigars Atvars vadošais pētnieks aigars.atvars@lu.lv Jelgavas iela 3 642.
Roberts Berķis laborants roberts.berkis@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Inga Brice zinātniskā asistente inga.brice@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Kristians Draguns laborants kristians.draguns@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Kārlis Grundšteins laborants karlis.grundsteins@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Lāse Mīlgrāve laborante lase.milgrave@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Oleksandr Narbut eksperts oleksandr.narbut@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Pauls Kristaps Reinis laborants pauls_kristaps.reinis@lu.lv Jelgavas iela 3 643.
Arvīds Sedulis laborants arvids.sedulis@lu.lv Jelgavas iela 3 643.

 

Laboratorijas vadītājs - Dr. Roman Viter

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Roman Viter vadošais pētnieks roman.viter@lu.lv Jelgavas iela 3 649.
Daina Damberga zinātniskā asistente daina.damberga@lu.lv Jelgavas iela 3 649.
Viktoriia Fedorenko pētniece (Dr.) viktoriia.fedorenko@lu.lv Jelgavas iela 3 649.
Ulises Miranda Ordonez vadošais pētnieks ulises.ordonez@lu.lv Jelgavas iela 3 643.

 

Laboratorijas vadītāja - Dr. Rita Veilande

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Rita Veilande vadošais pētnieks rita.veilande@lu.lv Jelgavas iela 3 644.
Imants Bērsons vadošais pētnieks imants.bersons@lu.lv Jelgavas iela 3 644.
Teodora Velcheva Kirova vadošais pētnieks teodora.kirova@lu.lv Jelgavas iela 3 644.

 

Vārds Uzvārds Amats E-pasts Adrese Kabinets
Aleksandrs Kapralovs stikla pūtējs aleksandrs.kapralovs@lu.lv Jelgavas iela 3 040